Akvapels no Ķīnas? Tiešām?

Akvapels no Ķīnas? Vai tas ir īsts?…
Aquapel stikla vasks pasaulē ir ļoti labi zināms un augstu novērtēts. To izmanto gan parastie automašīnu īpašnieki, gan profesionāli pakalpojumu sniedzēji. Produkts galvenokārt tiek izmantots automašīnu logu apstrādei, lai nodrošinātu drošāku braukšanu sliktos laikapstākļos. Taču produkts tiek izmantots arī dažādu citu stikla virsmu apstrādei, piemēram, dušas stiklu, logu, stikla galdu, sienu vai citu virsmu apstrādei.

Klienti zina, ka akvapels ir kvalitatīvs, ilgmūžīgs produkts un tāpēc ir ļoti pieprasīts. Taču, ja ir pieprasījums, ir arī oriģinālās preces kopētāji. Tātad internets ir pilns ar dažādiem akvapel stikla apstrādes kapsulas eksemplāriem, kas izskatās ļoti līdzīgi oriģinālam un maksā dažus eiro. Diemžēl kapsulas iekšpusē esošo ķīmisko vielu sastāvs nav pat tuvu oriģinālajam akvapel produktam. Viltotais akvapela stikla vasks labākajā gadījumā noturas uz auto stikla 2 nedēļas, bet oriģinālais produkts var izturēt vējstiklu pat grūtākos apstākļos ~ 4-6 mēnešus un pat normālos apstākļos 6 mēnešus.

Aliexpress akvapelis
Pa kreisi: pasūtīts no aliexpress
Pa labi: oriģinālais produkts no sākotnējā ražotāja
Aliexpress akvapelis
Pa kreisi: pasūtīts no aliexpress
Pa labi: oriģinālais produkts no sākotnējā ražotāja

Kā redzams no bildēm, akvapelis ir diezgan līdzīgs ķīniešu oriģinālam. Viltojumi var arī izskatīties nedaudz atšķirīgi, taču tie nedarbosies vienādi. Šī viltojuma gadījumā var redzēt, ka aplikatora mīkstā zole ir sliktākas kvalitātes un neizskatās tik tīri balta. Taču tie, kas preci nezina un kuriem nav oriģināla salīdzināšanai, var domāt, ka tā tomēr ir īstā prece. Turklāt pat ir rakstīts, ka tas ražots ASV.

Esam redzējuši viltotus izstrādājumus pārdošanā arī Igaunijā. Viltotais produkts tiek pārdots tiešsaistē kā “oriģināls”, un tam ir arī atļauts kalpot līdz 6 mēnešiem, taču tas joprojām ir viltots produkts ar zemu izturību un zemu efektivitāti.

Aquapel no Ķīnas: IZPĀRDOŠANAS ATTĒLA PIEMĒRS INTERNETĀ
(viltots)

Attēlu meklēšanas rezultāts AQUAPEL
BRĪDINĀJUMS: ATTĒLS NAV ORIĢINĀLS PRODUKTS.
– Tas ir parasts “ķīnietis”, kas nedod vēlamos rezultātus.

Vissvarīgākais ir tas, kas atrodas kapsulas iekšpusē

Nav nozīmes tam, kā tieši viltotāji var vizuāli viltot preci, taču ir skaidrs, ka oriģinālajā kapsulā esošās vielas sastāvs ir unikāls un neviens viltots produkts nevar pretoties tā īpašībām. Viltota produkta derīguma termiņš labākajā gadījumā ir dažas nedēļas, savukārt sākotnējā apstrāde ilgst vairākus mēnešus (~ 6 mēnešus).

 

Saite uz video