Kā uzklāt Aquapel

Aquapel ir produkts, ko var uzklāt uz jebkuras stikla virsmas, lai atbaidītu ūdeni. Ķīmiskās vielas saistās ar stiklu, izraisot lietus un citu šķidrumu sablīvēšanos un nokrišanu. Tas ir īpaši noderīgi, lai uzlabotu redzamību braukšanas laikā, lai dušas durvīs nebūtu ūdens zīmju, un citas stikla virsmas izskatās tīrākas ilgāk. Vējstikla, loga vai jebkuras citas stikla virsmas iepriekšēja tīrīšana ir būtiska, lai nodrošinātu Aquapel pareizu saķeri ar stiklu.

1. Aquapel uzklāšana uz vējstikla (1. metode)

Izmantomine-Aquapel-samm-1

1. Pārbaudiet laikapstākļus, lai pārliecinātos, ka tie ir virs 4 °C un nelīst. Pirms vējstikla sagatavošanas pārliecinieties, ka nelīst vai nav pārāk auksts, jo ūdens un gandrīz sasalšanas temperatūra var ietekmēt Aquapel saķeri ar stiklu. Jūsu automašīna var atrasties atklātā garāžā vai ārā — tiešie saules stari neietekmēs ķīmisko savienojumu ar stiklu.

 • Ja jūsu automašīna ir novietota zem koka, pārvietojiet to uz brīvu zonu, lai novērstu gružu nokļūšanu uz vējstikla
Izmantomine-Aquapel-Samm-2

2. Paceliet logu tīrītājus prom no stikla un notīriet tos. Stikla tīrītāju pacelšana ļaus notīrīt visu vējstiklu, nepalaižot garām vietas zem tīrītājiem. Satveriet katru stikla tīrītāju viduspunktā un pavelciet tos diagonālā leņķī prom no stikla. Pēc tam samitriniet papīra dvieli un noslaukiet tos, lai tie varētu noslaucīt lietus, neatstājot svītras pāri vējstiklam.

 • Pārliecinieties, vai tīrītāju slotiņas nav nodilušas vai deformētas, jo tas ietekmē lietus lāses noslaukšanas efektivitāti.
 • Ja jūsu asmeņi ir nolietojušies, iegādājieties rezerves daļas jebkurā datortehnikas vai automobiļu detaļu veikalā.
 • Ja jums ir vējstikla tīrītājs aizmugurējā logā, pavelciet arī to uz augšu. Ņemiet vērā: ja uzklājat to uz aizmugurējā loga, jums būs nepieciešams otrs aplikators, jo viens aplikators nosedz tikai nedaudz vairāk par 1 vējstiklu.
Uzklājiet-Aquapel-Step-3
3. Notīriet vējstiklu ar profesionālu stikla tīrīšanas līdzekli. Ir svarīgi vispirms notīrīt stiklu, lai Aquapel varētu savienoties ar stiklu (nevis nogulsnēm vai netīrumiem, kas atrodas uz stikla). Izsmidziniet stikla tīrīšanas līdzekli uz vējstikla un izmantojiet papīra dvieli vai lupatu, lai to notīrītu. [5]  
 • Dariet to visiem logiem, kuros plānojat uzklāt Aquapel.
 • Pārbaudiet vējstiklu no vairākiem leņķiem, lai pārliecinātos, ka tajā nav palicis svītras vai netīri plankumi.
Izmantomine-Aquapel-samm-4

4. Valkājiet aizsargbrilles vai brilles, lai aizsargātu acis. Aquapel var kairināt acis, tāpēc uzvelciet aizsargbrilles vai brilles, lai novērstu negadījumus. Ja tas tomēr nokļūst acīs, skalojiet tās ar ūdeni 5 līdz 10 minūtes.

 • Ja acīs joprojām ir kairinājuma pazīmes (apsārtums, dedzināšana, sāpes), dodieties pie ārsta.
Izmantomine-Aquapel-samm-5

5. Pieskarieties aplikatora filca pamatnei pie stikla un saspiediet aplikatora spārnus. Satveriet aplikatoru ar īkšķi, rādītājpirkstu un vidējo pirkstu un turiet to pie stikla. Saspiediet mazos spārnus abās aplikatora pusēs (kur to satver pirksti), līdz dzirdat pīkstienu un redzat, ka tas atbrīvo Aquapel.

 • Noteikti turiet aplikatoru līmenī, lai vienmērīgi sadalītos.
Izmantomine-Aquapel-samm-6

6. Uzklājiet Aquapel uz 1 vējstikla malas krusteniski. Izmantojiet vidēju spiedienu, lai uzklātu produktu pusei no vējstikla, izmantojot garus virzienus no augšas uz leju. Pēc tam uzklājiet to tajā pašā vietā, kustoties no vienas puses uz otru, lai izveidotu krustenisku rakstu.

 • Izmantojiet vējstikla melno kontūru kā ceļvedi, lai izvairītos no produkta nokļūšanas uz krāsotām automašīnas vietām.
 • Jums jāuzklāj tikai 1 slānis, tāpēc strādājiet lēnām un pārliecinieties, ka neesat palaidis garām nevienu stikla sloksni.
 • Uzklāšanas laikā Aquapel sāks pērlēties.
 • Izvairieties no Aquapel nokļūšanas uz tīrītāju slotiņām vai veidojuma.
Izmantomine-Aquapel-samm-7

7. Noslaukiet lieko Aquapel ar papīra dvieli vai tīru lupatu. Kad esat uzklājis Aquapel uz vienas vējstikla puses, noslaukiet pēc iespējas vairāk atlikumu — neļaujiet produktam nostāvēties uz virsmas ilgāk, nekā nepieciešams, lai to uzklātu.

 • Ja nepieciešams, salokiet vai pagrieziet dvieli, lai katrai vējstikla daļai izmantotu sausu pusi.
Izmantomine-Aquapel-samm-8

8. Atkārtojiet krusteniskās uzklāšanas un noslaukšanas procesu otrā pusē. Sāciet ar vējstikla augšpusi netālu no centra un veiciet garas kustības augšup un lejup pa logu. Pēc tam atkārtoti uzklājiet to no vienas puses uz otru. Kad esat pabeidzis, izmantojiet tīru lupatu vai papīra dvieli, lai notīrītu produktu.

 • Tas ir pareizi, ja nejauši šķērsojat apgabalu, kuru aptvērāt savā pirmajā pieteikumā otrā pusē.
Izmantomine-Aquapel-samm-9

9. Atkārtoti uzklājiet Aquapel uz vietu vadītāja sēdekļa priekšā un pēc tam noslaukiet to tīru. Lai iegūtu vislabāko redzamību braukšanas laikā, atkārtoti uzklājiet produktu uz vējstikla vadītāja sēdekļa priekšā krusteniski un pēc tam noslaukiet to tāpat kā sākumā. Aplikatorā vajadzētu būt tik daudz, lai segtu vietu vadītāja redzamības līnijā, bet, ja nē, atveriet jaunu.

 • Kad esat pabeidzis, izmetiet aplikatoru un papīra dvieļus atkritumu tvertnē. Nemēģiniet ietīt aplikatoru, lai to saglabātu vēlākai lietošanai.
 • Aquapel darbosies līdz 6 mēnešiem un nenobirs automazgātavā.
Izmantomine-Aquapel-samm-10

10. Ja vēlaties, apstrādājiet aizmugures un sānu logus ar 1 vai 2 jauniem aplikatoriem. Katram Aquapel aplikatoram ir pietiekami daudz produkta, lai apstrādātu 1 vidēja izmēra vējstiklu (kā sedanam). 2 durvju automašīnai ar tikai 2 lieliem logiem sānos (un 2 maziem trīsstūrveida logiem), varat izmantot 1 aplikatoru, lai apstrādātu tos kopā ar mazo aizmugurējo logu. 4 durvju automašīnai izmantojiet 1 aplikatoru uz 4 sānu logiem un 1 aplikatoru uz aizmugurējā loga.

 • Lielam furgonam vai sedanam ar lielu jumta lūku jums kopumā būs nepieciešami 3–4 aplikatori, lai apstrādātu visu stiklu.

2. Aquapel lietošana uz stikla virsmām (2. metode)

Izmantomine-Aquapel-samm-11

1. Aizsargājiet dušas durvis no ūdenszīmēm un ziepju putām. Vispirms notīriet dušas durvis ar stikla tīrītāju, līdz pazūd visas esošās ūdenszīmes. Turiet aplikatoru stikla augšpusē un izveidojiet svītras, kas virzās augšup un lejup pa durvīm. Pēc tam sāciet no durvju augšdaļas un slaukiet tās no vienas puses uz otru. Strādājiet krustu šķērsu rakstainos blokos, līdz esat noklājis visu virsmu, un pēc tam izmantojiet papīra dvieli, lai notīrītu produktu, tiklīdz esat pabeidzis tā uzklāšanu.

 • Apstājieties 1,3 cm (1,3 cm) attālumā no durvju sāniem, lai uz līstes nenokļūtu nekādi izstrādājumi.
 • Ar vienu aplikatoru vajadzētu pietikt atsevišķām dušas durvīm. Ja ap dušu ir 2 vai 3 lielas stikla sienas, jums var būt nepieciešami 2 vai 3 aplikatori.
 • Atkārtoti uzklājiet produktu ik pēc 6 mēnešiem.
Izmantomine-Aquapel-samm-12

2. Izmantojiet to uz mājas logiem, lai novērstu lietus svītras. Notīriet mājas logu ārpusi ar stikla tīrītāju un lupatu. Pēc tam uzklājiet produkta slāni uz 1 vai 2 maziem logiem vienlaikus krusteniski. Tiklīdz esat aizklājis 1 vai 2 mazus logus, noslaukiet to ar tīru drānu un pārejiet uz nākamo logu komplektu.

 • Ņemiet vērā, ka 1 Aquapel aplikatorā ir pietiekami daudz produkta, lai nosegtu vējstiklu, tāpēc jums var būt nepieciešams uzkrāt krājumus, ja jūsu mājā ir daudz mazu logu vai logu no grīdas līdz griestiem.
 • Ja jūsu logiem ir krāsotas rūtis, uzklāšanas laikā atstājiet ap malām 1,3 cm brīvas vietas.
Izmantomine-Aquapel-samm-13

3. Uzklājiet to uz stikla galdiem, lai pasargātu no noplūdēm un ūdenszīmēm. Notīriet galdu ar stikla tīrītāju un pēc tam uzklājiet Aquapel vienmērīgos, paralēlos virzienos, pirms atkal pārejiet pāri tam, lai izveidotu krustenisku rakstu. Kad esat pārklājis visu galdu krusteniski, noslaukiet galdu ar lupatu vai papīra dvieli. Neļaujiet produktam kādu laiku nostāvēties uz galda — noslaukiet to, tiklīdz esat pabeidzis uzklāšanu.

 • Jebkurš izlijis šķidrums tiks uzklāts uz virsmas, lai jūs varētu viegli noslaucīt netīrumu.
 • Ja jūsu stikla galdam ir ūdens gredzeni, pirms Aquapel uzklāšanas noberziet zīmes ar sālsūdeni un lupatu vai balto etiķi un citronu sulu.

Lietas, kas jums būs nepieciešamas

 • Aquapel uzklāšana uz jūsu vējstikla

 • Aquapel lietošana uz stikla virsmām

Padomi

Izmantojot mikrošķiedras lupatiņu, jūs tīrīsit bez svītrām, kad gatavojat vējstiklu.

Uzglabāšana

BRĪDINĀJUMS! Uzglabājiet Aquapel vēsā, sausā vietā, prom no karstuma, liesmas un tiešiem saules stariem.