Privātuma politika

Privātuma politika

Autokeemia OÜ ir apņēmies aizsargāt savu klientu un e-veikala lietotāju privātumu un ir izstrādājis privātuma politikas principus attiecībā uz klientu datu vākšanu, izmantošanu, publicēšanu, pārsūtīšanu un uzglabāšanu.

Personas datu vākšana un izmantošana

1.1. Autokeemia OÜ (reģ. Kods 14660125), atrašanās vieta Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa 61709, Igaunija, tālr. +372 5453 0009, e-pasts: info@pinnakaitse.ee ) pārdevējs turpmāk apstrādās E-veikala klientu iesniegtos personas datus saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumā noteiktajām prasībām un ievēros datu integritāti. nopietni.

1.2. Apstrādājamie personas dati ir dati, kas Klientam pieprasīti, reģistrējoties kā pastāvīgajam klientam (piemēram: vārds, pasta adrese, e-pasta adrese, izvēlētā parole, tālruņa numurs, rēķina un pāradresācijas adrese, pieprasījums saņemt mārketinga e. pasta (pēc izvēles)) un/vai – un uzvārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi, iepirkumu groza saturu un vēsturi,
produkta veids un daudzums, pirkuma cena, pasūtījuma datums, pasūtījuma statuss, preču atgriešana, klientu apkalpošanas pieprasījumi). Apstrādājamie personas dati ietver arī norēķinu konta numuru, no kura veikts pirkums, ja Pārdevējam ir nepieciešamība un pienākums Noteikumos noteiktajos gadījumos un apjomā atgriezt Klientam par pirkumu samaksāto summu. izmantošanas. Mēs varam arī apkopot metadatus, kas tiek savākti, kad apmeklējat vietni. Šie ir
atsauces lapa, piekļuves dati un laiks, pārlūkprogrammas veids, IP adrese, operētājsistēma un interfeiss, pārlūkprogrammas programmatūras valoda un versija.

Personas datu izmantošana

Klientu dati tiek izmantoti, lai nodrošinātu konta funkcijas, sniegtu jums mārketinga materiālus likumā atļautajā apjomā, analizētu klientu intereses mārketinga nolūkos, izpildītu līgumos un produktu pasūtījumus, nodrošinātu klientu apkalpošanu, ievērotu juridiskās saistības, aizsargātu, izveidotu un izpildītu juridiskas prasības. apgalvo atbilstošu mārketingu.

Mēs varam arī izmantot savāktos personas datus, lai informētu klientus par labākajiem www.Aquapels.lv piedāvājumiem, izmantojot biļetenu. Piekrišana jaunumu abonēšanai klientam tiks lūgta pie e-veikala kases. Informatīvā izdevuma abonenti var jebkurā laikā izņemt sevi no adresātu saraksta.

Personas datu grozīšana

Klienta identificēšanai un saziņai savākto personas informāciju var apskatīt, mainīt un papildināt mūsu vietnes lapā “Mans konts”. Klientam nav iespējams mainīt savu e-pasta adresi, tāpēc, ja maināt savu e-pasta adresi, lūdzu, informējiet mūs.

Personas datu pārsūtīšana

Autokeemia OÜ nenodod savāktos personas datus trešajām personām.

Personas datu aizsardzība

Autokeemia OÜ veic visus piesardzības pasākumus, tostarp gan administratīvos, gan tehniskos, lai aizsargātu klienta personas datus. Tikai pilnvarotām personām ir tiesības mainīt un apstrādāt datus.

Drošība

Personas dati, kas tiek savākti, veicot pasūtījumus no www.Aquapels.lv e-veikala, tiek apstrādāti kā konfidenciāla informācija. Šifrēts datu komunikācijas kanāls ar bankām nodrošina pircēja personas datu un bankas rekvizītu drošību.

Privātuma politikas noteikumi un izmaiņas

Autokeemia OÜ patur tiesības mainīt privātuma politikas noteikumus, publicējot jaunos noteikumus e-veikala vietnē.

Ja jums ir kādi jautājumi par privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums info@pinnakaitse.ee